Megerősítésre vár

Betört automata

Tisztelt Illetékesek!

A képen latható automata képernyőjét betörték. Kérjük a cseréjét! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Damjanich utca / Dózsa György út

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Köszönjük az értesítést.

    Kérjük alábbi válaszunkat továbbítani szíveskedjenek a bejelentőnek.

    „Az automata rongálás miatt nem használható. A biztosítási ügyintézés elhúzódása
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • Gál Gertrúd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    csatorna csótányoktól zsúfolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Rákosfalva park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére