Megoldott

Rossz ivókút felszámolása

A Királymajorban két egymáshoz közeli ivókút található. Az egyik csak akadálynak jó.
Kérem a Csepeli Városgazda értesítését az elbontása céljából. Makád-Kikötő sarok.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kikötő u. 1

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kutat elbontották, megoldva köszi.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3251/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bejelent
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére