Megoldásra vár

Fedlap körül hiányos járda

VIII.Lujza utca 2 a elött a Telekom fedele körül hiányzik az aszfalt. Kérem pótolják. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Lujza u. 2c

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A JGK Zrt. Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai felmérik a járdahibát, majd a beszerzést követően, időjárás függvényében javítják.
    Kérjük szíves türelmüket.

    Tisztelettel:
    JGK...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Olajfolt és parkoló robogók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos burkolat és patkányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos oldalú szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére