Válaszra vár

Szemetes a játszótéren

Kedves Csapat!

A fényképen lévő szemetes jellemzően csurig van és a környéke is szemetes. Szeretném kérni hogy egy nagyobb kapacitású szemetest telepítsenek a helyére. Jó lenne olyan, aminek fedele is van, talán tisztább lenne a környék. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városkúti út 32d

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármes
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balázs Mezős
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kázmér út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a zöldbe szórva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére