Megoldott

Járdára belógó növényzet

József Attila utcában "Akácos út" kezd kialakulni. Kérem a Csepeli Városgazda értesítését az elburjánzott akác visszavágása miatt. Páros oldal.
Munkájukat megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 22

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3245/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben szereplő helyszínen a szükséges mu
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szörnyű hang

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Simon Bolivar sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Reggel utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére