Megoldásra vár

Kiszáradt fa

Kérem a Csepeli Városgazda értesítését a fa eltávolítása céljából. Elég termetes alatta parkoló, járda, balesetveszélyes lehet. Bajcsy-Katona sarok.
Lehetőség szerint pótolják.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Bajcsy-Zsilinszky út 57

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3247/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben szere
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére