Megoldott

Lomtalanítás megkésve

FRISSÍTÉS 2022.06.28.
III. kerületi Önkormányzat válasza:
Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

---
Kérem közbenjárásukat!

Sajnos valamelyik lakó az utcában a hivatalos lomtalanítás után sok nappal pakolta ki lomját! Kérem, hogy elszállítását oldják meg utólag. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 38

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104368 számú bejelentésben jelzett lomokkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak elszállítása az FKF feladata, melynek eleget tettek és elszállították.

    Tisztelettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    A lakók a maradékot eltakarították, az ügy lezárható.
  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Reggel a nagy részét elvitték…
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem közbenjárásukat! Sajnos valamelyik lakó az utcában a hivatalos lomtalanítás után sok nappal pakolta ki lomját! Kérem, hogy elszállítását oldják meg utólag. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.28. III. kerületi Önkormányzat válasza: Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüze...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelete felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel,
    Illés Katalin
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört fa és egyéb hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Laborc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kutyaürülék gyűjtő kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás rossz állapotú szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére