Válaszra vár

Kidőlt pollerek javítása Budafoki út

Anonim Járókelő

Kérjük, a kidőlt pollerek javítását a Budafoki úton

Budapest, Budafoki út 111-113, 1117 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 111-113

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás...

    Sajnos több is ki van dőlve ezen a környéken, reméljük azokat is pótolja majd valaki...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos több is ki van dőlve ezen a környéken, reméljük azokat is pótolja majd valaki....
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére