Megoldásra vár

Róna utcai kerékpársáv közepén veszélyes kátyú

A nemrég átadott Róna utcai kerékpársáv kellős közepén érnek össze a két külön ütemben aszfaltozott sávok. Valamilyen "ragasztósávval" van összehozva a két rész. Egy hosszanti árok kezd kialakulni így a biciklikerekek alatt. Egy mélyebb kátyú már ki is alakult a benzinkút melletti részen. Alattomos, nem látható, csak jó nagyot dob az emberen, amikor gyanútlanul arra teker. Mivel nemrégen lett átadva, gondolom, garanciában lehet kérni a sáv egyenesítését, javítását. Ez így egy gány meló és átvenni sem kellett volna. Kérjük a kerékpárút ismételt műszaki ellenőrzését és javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 170

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére