Megoldott

Borszéki utca kátyútenger - II. rész

Az Etele Pláza mögötti Borszéki utca borzalmas állapotban van, több kikerülhetetlen kátyú is díszíti. A második a Borszéki utca 17 szám alatt, a buszmegállóban található, egy kátyú és egy megsüllyedt csatornafedél van ott.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Borszéki u 19

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink cserélték és szintbe
    helyezték a megadott helyszínen található csatornafedeleket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szlobodnik Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére