Megoldásra vár

Kidőlt csőkorlát

Kidőlt egy csőkorlát a Kőbányai úton az Orczy tér közelében (a posta épületének az Orczytól távolabbi végénél). Kérem a helyreállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 19

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyzetjelentés: egyelőre semmi változás
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    dudálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tömő utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére