Megoldott

Szemét a Tímár utcai felüljárón

Anonim Járókelő

Szemét a Tímár utcai felüljárón

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca H

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gusztustalan a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Hibás szemetes

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére