Válaszra vár

Elromlott ivókút

Nehru-parti játszótéren éppen csak csordogál a víz az ivókútból.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Nehru part

Hozzászólások

  • Paprika Nóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is nemrég jelentettem be ugyanezt a problémát, remélem sikerül találni rá valami megoldást!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Husztyh Zita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöld sziget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Helyi kikötő út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére