Megoldásra vár

Üres tábla

FRISSÍTÉS 2022.08.02.:
BKK válasza:
Tájékoztatja, hogy ilyen jellegű táblákat nem üzemeltetnek, ezt sem ők helyezték ki, tehát nem is szerelhetik le.

------------

FRISSÍTÉS: 2022.06.27
A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza:

,,Tisztelt Bejelentő!
A jelzett tábla nem JGK Zrt. illetékesség, javasoljuk a BKK Zrt. megkeresését."

----

A József körút és a Nap utca sarkán lévő műemlékeket/kulturális intézményeket mutató tábla üres.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 70

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.08.02.: BBK válasza: Tájékoztatja, hogy ilyen jellegű táblákat nem üzemeltetnek, ezt sem ők helyezték ki, tehát nem is szerelhetik le. ------------ FRISSÍTÉS: 2022.06.27 A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza: ,,Tisztelt Bejelentő! A jelzett tábla nem JGK Zrt. illetékesség, javasoljuk...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük szépen észrevételét!
    Előreláthatólag 2022. október 31-ig megtörténik a teljes táblarendszer lecserélése.

    Üdvözlettel:

    Mikó Csenge

    Miko.Csenge@budapestbrand.hu

    Budape
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Brand NZrt.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.06.27 A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza: ,,Tisztelt Bejelentő! A jelzett tábla nem JGK Zrt. illetékesség, javasoljuk a BKK Zrt. megkeresését." ---- A József körút és a Nap utca sarkán lévő műemlékeket/kulturális intézményeket mutató tábla üres."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.02....

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Brand NZrt."-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027956-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104325

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatja, hogy ilyen jellegű táblákat nem ü
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A József körút és a Nap utca sarkán lévő műemlékeket/kulturális intézményeket mutató tábla üres."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.27 A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza: ,,Tisztelt Bejelentő! A jelzett tábla nem JGK Zrt. illetékesség, javasoljuk a BKK Zrt. megkeresését." ---- A József körút és a Nap utca sark...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett tábla nem JGK Zrt. illetékesség, javasoljuk a BKK Zrt. megkeresését.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Brand NZrt.
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhullott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére