Megoldott

Leszakadt kábel

FRISSÍTÉS 2022.06.29.:
Magyar Telekom válasza:
Nem Magyar Telekom tulajdonú kábel. Valószínűleg DIGI.

--------------------

Leszakadt a kábel a Martin utca 42. előtt. És a sarkon lévő oszlopon is leesett egy tekercs kábel.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Martin u. 42b

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben említett problémát illetékes kollégáink elhárították.

    Köszönjük a jelzést!

    --
    Üdvözlettel:

    Szabó Gergely
    Ügyfélkapcsolati ügyintézõ
    DIGI Kft. Ügyfélszolgálat
    L...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00104323" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4098458] azonosítószám...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Leszakadt a kábel a Martin utca 42. előtt. És a sarkon lévő oszlopon is leesett egy tekercs kábel."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.29.: Magyar Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdonú kábel. Valószínűleg DIGI. -------------------- Leszakadt a kábel a Martin utca 42. előtt. És a sarkon lévő oszlopon is leesett egy...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú kábel. Valószínűleg DIGI.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére