Válaszra vár

Kelenföld buszpályaudvar edények növényeknek

Kelenföld buszpályaudvaron az Őrmezői oldalon az aluljáró "D" kijáratánál edények vannak kihelyezve növényeknek. Van, amelyikben már kiszáradt fa sincs, még egy csonk sem, csak rengeteg cigicsikk és szemét. Kérem az illetékest, hogy ültesse be újra az edényeket valamivel, ami bírja a viszontagságokat és legyen valahogy elkerítve, hogy az emberek ne szemeteljék tele.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027991-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104308

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére