Megoldatlan

Rozsdás, törött korlát

Még 2018-ban jelentettem be, hogy a Cinkotai úton, a patak fölött átvezető járda melletti korlát rettenetes állapotban van. Rozsdás, ronda.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/28895/rozsdas-ronda-korlat
Azóta széttört, és még rosszabb állapotban van. A járda burkolata is kritikán aluli. Akkor azt válaszolták, hogy a "Cinkotai út - Rákos-patak közúti híd korlátja a híd teljes felújításakor cserélve lesz. A kivitelezés várható időpontja 2019-2020.
A felújítás kiviteli tervei készülnek, engedélyező hatóság általi jóváhagyásuk 2018. 07. hóban várható."
Azóta elkészült a vasút felett a felüljáró is, ezzel viszont semmi sem történt. A korlát most már balesetveszélyes is. Mikor lesz végre felújítva?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Cinkotai út 7

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép.
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nincs rá pénz.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00104299 számú bejelentésben szereplő Bp. XVII. P-250 Cinkotai út - Rákos-patak közúti híd üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékessé
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére