Megoldásra vár

2 darab gyalogos átkelő nem látható!

Anonim Járókelő

2 darab gyalogos átkelő nem látható! Teljesen elkopott!Kèrnèm az újra festèsüket!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 94

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A X., Maglódi út - Sibrik Miklós út csomópont kopott burkolati jeleinek felújítása szerepel az idei éves burkolatijel felújítási programunkban.
    A megvalósításig kérjük szí
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére