Megoldott

Újpesti hajóállomás szeméthalom

Kedves Járókelők,
Az újpesti BKK hajoallomasnal van egy szemetes, ami mellett és környékén halomban áll a szemét. Nem tudom mióta gyűlik itt, viszont nagyon csúnya látványra és illatra sem kellemes már.
Ha lehetséges az FKF kollégáinak jelenteni a problémát, hogy időnként vigyék el a szemetet onnan.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Váci út 8-12

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kiújuló probléma, de az illetékes rendszeresen kezeli.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027713-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104266

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy
    ...
  • Princz László hozzászólt a bejelentéshez.

    ezzel milesz? kérem menjenek már ki FKF emelje már fel fenekét székröl
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ruszin Renáta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambok szarnak az automatára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére