Megoldott

Elektromos csonk

Valami elektromos doboz vagy oszlop tönkrement itt a padok mellett, de csak körbetekerték valamivel. Mikor lesz megjavítva?

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Hubay Jenő tér

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0027893/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104247

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatják, hogy üzemeltető partnerük 2022. 07. 15-...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Közmű szekrény volt.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elektromos vezetékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fenyes Peter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopmerevítő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rongált, koszos elektromos szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére