Megoldott

Lassan kifakult tábla

Anonim Járókelő

A Gőzmozdony utca 20 kijáratánál és a Gergely saroknál a 30 as övezet táblája mértékben lassan kifakul.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony utca

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A 30 as övezet tábláról 30 as zóna táblára ki cserélték, megoldva
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére