Válaszra vár

Hiányzó pollersapkák

A Bartók Béla út / Bocskai út csomópont minden oldalán számos poller gömbsapkája hiányzik. Kérem, pótolják őket!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelőhely jelzés kopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött gyalogátkelőhely jelzőgomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Henryk Slawik rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére