Megoldott

Belógó bokrok - Karolina út 43

A Karolina úton, a 43 szám előtt, az Ibrahim utcai kereszteződésnél a bokrok teljesen rányúlnak az útra, a kerékpárosnak, aki az Ibrahimról fordul, szinte a sávelválasztóig kell bemennie, a kocsik elé.
Ha ezt le lehetne vágatni, a kerékpárosok jobban elférnének, biztonságosabb lenne.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 43

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kovács Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    A bokrok le lettek vágva, köszönjük a segítséget!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a sövény nyírását munkatársaink beütemezték, a munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió...
  • Kovács Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Amennyire tudom, ez ugyanolyan eset, mint ez volt: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/101699/belogo-bokrok vagyis a kerületi önkormányzat az illetékes, aki majd felszólítja a házat hogy vágassa...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kovács Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pusztuló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére