Megoldott

Ismét csúszos szederszőnyeg az úton

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A Sport utcai lámpától a Hidegkuti Nándor Stadion 1-es megállóhoz vezető járdát ismét csúszós szederszőnyeg borítja. Esős időben én már meg is csúsztam rajta egyszer. Kérem, intézkedjenek!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hungária krt. 5

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sőt, mára némi utánpótlás is lett.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az eperfa előrébb van valamennyivel. :)
    Tegnap én a lakásszövetkezetünk seprűjével lesöpörtem, ami nem volt odataposva, odafigyelve arra, hogy ne a villamospályára söpörjem, hanem a másik irányba. Ma...
  • K. Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már szép tiszta! :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai kép. Talán utánpótlás már nem jön.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újabb járda hiba Sütöde utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tavas utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felbontott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Óhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kálló járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Pára utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére