Megoldásra vár

Kopott padok

Kérek fessék le őket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Homoktövis iskola

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Jelzését köszönjük.
    A padok javítását megrendeltük, azok újra festéséig szíves türelmét kérjük.

    Köszönettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiszáradó növények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Görgey Artúr utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér kerítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Újpest - Lefejezett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére