Megoldott

Jelzőlámpa nyomógomb és megrongált tábla

Anonim Járókelő

A Bányató utca kereszteződésnél csomópontnál 85 ös és 85E vonalon a Jelzőlámpánál lassan jobban le pereg a festék nyomógombnak a keretéről, illetve a másik foton lehet látni hogy a nyomógomb kijelzőjét egyre jobban meg karcolták illetve maga a tábla meg van rongálva, azaz megrongálódott.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bányató utca 1108 Magyarország

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Jelzőlámpa nyomógomb és meg rongált tábla"-ról "Jelzőlámpa nyomógomb és megrongált tábla"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Jelzőlámpa nyomógomb és meg rongált tábla a Bányató utcánál"-ról "Jelzőlámpa nyomógomb és meg rongált tábla"-ra.

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bányató u. - Újhegyi sétány gyalogosátkelő csomópontnál 2 darab nyomógomb cseréje sikeres lett. megoldva
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Bányató u. - Újhegyi sétány gyalogosátkelő csomópontban észlelt, kopott nyomógombokkal kapcsolatos bejelentését.
    A bejelentkező eszközök cseréjét megrendeltük.
    Tisz...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére