Megoldásra vár

Graffitis a menetrend

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Vág utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027666-001/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104197

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Bejelentésére azt válaszolták, hogy a menetrendek re...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Gyűlöletbeszéd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy T
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére