Válaszra vár

Eltakart lámpa

FRISSÍTÉS 2022.08.05.
A bejelentő kommentje:
"Tisztelt BDK!
Ahogy bejelentésemben is kértem, ne a fákat metsszék meg – ahhoz rengeteget kellene belőlük levágni, és egyébként is újranőnek –, hanem a lámpát helyezzék át sokkal alacsonyabbra!"

---------------------------

Az Ulászló utca 55. előtti lámpát már benőtték a fák, így az utca ezen a szakaszon teljesen sötét, mint ahogy az a képen is látszik. Kérem, ne a fákat metsszék meg – ahhoz rengeteget kellene belőlük levágni, és egyébként is újranőnek –, hanem a lámpát helyezzék át sokkal alacsonyabbra!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ulászló u. 55

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Ulászló utca 55. előtti lámpát már benőtték a fák, így az utca ezen a szakaszon teljesen sötét, mint ahogy az a képen is látszik. Kérem, ne a fákat metsszék meg – ahhoz rengeteget kellene belőlük levágni, és egyébként is újranőnek –, hanem a lámpát helyezzék át sokkal alacsonyabbra!"-ról "FRISSÍTÉS...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BDK!

    Ahogy bejelentésemben is kértem, ne a fákat metsszék meg – ahhoz rengeteget kellene belőlük levágni, és egyébként is újranőnek –, hanem a lámpát helyezzék át sokkal alacsonyabbra!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentést. Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a gallyazás alvállalkozó által folyamatban van.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.

    [bdk]
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    vaksötét a teljes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvill lámpa továbbra is sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kalotaszeg utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére