Megoldásra vár

Telefonfülke

Budapest XIII. kerület. Lehel utca 28. szám előtt lévő telefonfülkét megrongálták. Úgy látom eltörve nincs az üvege, csupán kiesett e keretből és a földön hever.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel u. 28

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Retek Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére