Megoldásra vár

Graffitis

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.07.04.:
Az E.ON válasza:

"Tisztelt Ügyfelünk!
Társaságunkhoz 2022.06.24-én érkezett bejelentésére, amelyet a 1146 Budapest, Thököly út 173.
számnál található szekrénnyel kapcsolatban tett, az alábbi tájékoztatást adjuk.
Köszönjük, hogy kérésükkel hozzánk fordultak. A bejelentést a Társaságunk megvizsgálta és
megállapítottuk, hogy az Önök által említett hálózati berendezés (szekrény) nem az elosztóhálózat
része, nem Társaságunk tulajdona.
Az alábbi megkereséssel kapcsolatban javasoljuk az üzemeltetésben illetékes BKK szakterületét
felkeresni szíveskedjenek."

---

Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 173

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030154-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104190

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.04.: Az E.ON válasza: "Tisztelt Ügyfelünk! Társaságunkhoz 2022.06.24-én érkezett bejelentésére, amelyet a 1146 Budapest, Thököly út 173. számnál található szekrénnyel kapcsolatban tett, az alábbi tájékoztatást adjuk. Köszönjük, hogy kérésükkel ...

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Firkás váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére