Megoldott

beszakadt fedél

a kép mindent elárul, hónapok óta így áll

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük észrevételét a Balzac utca 54. előtti beszakadt közműaknával kapcsolatosan.

    A közműakna tulajdonosa a Magyar Telecom Nyrt. Ezért bejelentését továbbítottam a cégnek inté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Németh Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Márton utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadt járda az akna mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Labanc út (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Fedlap kiáll a keretéből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére