Válaszra vár

Rengeteg graffiti

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027579/2022/0038

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104177

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a Budapest Közút Zrt.-nek. A társaság azt válaszol
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jászai Mari tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffiti az árok szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis magaságyás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére