Megoldásra vár

kerékpáros átjutás kivételének jelölése hiányzik

Jelzett helyen a behajtani tilos alól hiányzik a kivéve kerékpáros áthajtás, ugyanis még az utca -szakasz elején az van kiírva, hogy ugyan zsákutca de kivéve kerékpárral... ám itt a végén már tilos minden járművel kihajtani.
Kérem a kivéve kerékpár kiegészítő tábla szíves pótlását a behajtani tilos tábla alól.
(Amúgy tragikusank tartom, hogy Budapesten már-már minden tábla megduplázódik a kerékpárosforgalom miatt, de ha csinálunk valamit, akkor legyen követklezetes. )
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szabadság tér 15

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Mindkét irányból behajtani tilos" jelzőtábla alá pótoljuk a kiegészítő táblát -kivéve kerékpár- mely nyilvántartásunkban is szerepel.
    A megvalósításig szíves türelmét kérjük.

    Ü
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpáros jelzések lekopva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Bárczy István utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére