Megoldásra vár

A Szabadság téri mélygarázs dél felől gyalogos zóna

Kérem az eltévedt gyalogos zóna tábla szíves levételét. Nyilván nem csak "elfordult", hiszen akkor sem lenne a gyalogos térre történő bejutás jobb oldalán , ahogyan azt a kresz előírná.
Erre az oszlopra tehát teljesen hibásan került ki. Ráadásul jelen formájában megakadályozza a garázsba lejutást autóval, "így csak gyalog lehet oda itt lejutni".

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szabadság tér

Hozzászólások

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogyan a bejelentésben is írtam: "Nyilván nem csak "elfordult", hiszen akkor sem lenne a gyalogos térre történő bejutás jobb oldalán , ahogyan azt a kresz előírná." ... és ugyan a kresztáblák nem fe...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A "Gyalogos-zóna" jelzőtábla elfordult, a tér felé kéne mutatnia.
    A megfelelő irányba forgatására intézkedünk.
    Köszönjük észrevételét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomte
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpáros jelzések lekopva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Bárczy István utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére