Válaszra vár

Rongált elektromos szekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.08.12.

"Fura hogy nem Közút hisz egyértelműen rajta van a Siemens felirat.
Szerintem elnézték, mert valójában ez a Bem rakpart 28-nál van, nem a 30-nál."

Nem BDK.

FRISSÍTÉS: 2022. 07.12.

Nem Bp. Közút, nem E.On, nem Trafficom.

----

Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt!

Pontos helyszín:
47.507632893895504, 19.039096340540617

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 30

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.08.12. "Fura hogy nem Közút hisz egyértelműen rajta van a Siemens felirat. Nem BDK. FRISSÍTÉS: 2022. 07.12. Nem Bp. Közút, nem E.On, nem Trafficom. ---- Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis. Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt! Pontos helyszín: 47.507632893895504, 19.0390963...

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022. 07.12. Nem Bp. Közút, nem E.On, nem Trafficom. ---- Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis. Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt! Pontos helyszín: 47.507632893895504, 19.039096340540617"-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.12. "Fura hogy nem Közút hisz egyértelműen rajta van a Siemens felir...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022. 07.12. Nem Bp. Közút, nem E.On. ---- Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis. Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt! Pontos helyszín: 47.507632893895504, 19.039096340540617"-ról "FRISSÍTÉS: 2022. 07.12. Nem Bp. Közút, nem E.On, nem Trafficom. ---- Jelzett helyszínen lév...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem elnézték, mert valójában ez a Bem rakpart 28-nál van, nem a 30-nál.
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Fura hogy nem Közút hisz egyértelműen rajta van a Siemens felirat.
  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk.

    TraffiCOM hibajegy sorszá
    ...
  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    Tisztelt Bejelentő!
     
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis. Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt! Pontos helyszín: 47.507632893895504, 19.039096340540617"-ról "FRISSÍTÉS: 2022. 07.12. Nem Bp. Közút, nem E.On. ---- Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis. Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelen...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    T Címzett!

    A kérdéses szekrény nem Társaságunk tulajdona.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Győző Róbert
    Területfelelős
    Áramhálózati Üzem Buda

    Iroda/Office
    H-1037, Budapest, Ku
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére