Megoldott

Rongált elektromos szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt!

Pontos helyszín:
47.49292393791548, 19.055399612994204

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére