Megoldott

A szokásos hulladékkupacok a Teller Ede úton

FRISSÍTÉS 2022.06.28.
Csepeli Városgazda válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő terület takarítása az FKF Zrt. feladata, nem Társaságunk illetékessége.
---
Az említett úton a sztenderd hulladéklerakó helyen, vagyis a HÉV hídjánál ismét nő a kupac, de egy kicsit odébb is van bőven.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Az említett úton a sztenderd hulladéklerakó helyen, vagyis a HÉV hídjánál ismét nő a kupac, de egy kicsit odébb is van bőven."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.28. Csepeli Városgazda válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő terület takarítása az FKF Zrt. feladata, nem Társaságunk illetékessége. --- Az említett ú...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3210/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő terület takarítása az FKF Zrt.
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Védgát utca szemét (2.)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    FKF Kukaolvadmány a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére