Megoldásra vár

Törött akna szél.

Törött akna szél. A fedlap sértetlen.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szinyei Merse u 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VI. kerület, Andrássy út-Kodály körönd (Szinyei M. u)sarkán a fedlap melletti aknabeszakadás javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üd...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hálász Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dől a tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Révay utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kintfelejtett 30-as tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére