Válaszra vár

Nem működő jelzőlámpák

A Hungaria körút-Cipus utca kereszteződésénél második napja nem működnek estefele a jelzőlámpák. Gyalog és kerékpárral a Hungária körúton a kijelölt átkelőn átkelni életveszélyes és szinte lehetetlen.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hungária krt. 9-11

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gadácsi Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére