Válaszra vár

Lekopott felfestés

Anonim Járókelő

Gyalogos közlekedést biztosíto sávban a felfestés lekopott, kérem javítasát. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 23

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Nyuszi sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Korlát megrongálódott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó közútjelző tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Terelő utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére