Megoldott

Graffitis tábla

Anonim Járókelő

Öv utca megálló Mexikói út felé

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Öv utca

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027524-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104128

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatja, hogy munkatársaik letisztították a...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Graffitiktől elronditott elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászberényi út / Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefirkált táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Magyar utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére