Válaszra vár

Rendszeresen a parkban felejtett kukák

Anonim Járókelő

Sajnos rendszeresen előfordul, hogy a vendéglátóhelyek amikor kinyitnak nem viszik vissza magukhoz a kukákat és itt büdösödnek és foglalják a helyet. Még délután 3-kor is itt vannak. Akkor mibe rakják a szemetüket?

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Liszt Ferenc tér

Hozzászólások

  • TERÉZ VÁROS hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem csak ott ,de minden utca ,járda ,úttest tömve van kukákkal , egész nap, tartósan,figyelmeztetni kellene a tulajokat erre, ki az illetékes?
  • VI. kerület Rendészeti Osztály válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt
    Ügyfelünk!
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére