Válaszra vár

Elszabadult purhab

A Rákóczi híd pesti felhajtója és a vasúti híd közti rézsű aljában, az órisplakátok alatt a fűben hever egy nagy adag kifújt purhab, flakonnal együtt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Rákóczi híd

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék (?)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    FKF kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére