Válaszra vár

veszélyes járda

Anonim Járókelő

A Hauszmann Alajos utca-Sopron út sarkán levő zebra veszélyes, két okból:
1. Lekopott a festék az útról, ez könnyen javítható, ez a kisebb baj.
2. A nyugat felől érkező járművek túl későn veszik észre, ha valaki jobbról le akar lépni a zebrára. Ennek okai: a zebra mellett közvetlenül is parkolók vannak, az autók eltakarják a gyalogost. Különösen a magasabb felépítésű autók vagy furgonok, amelyek gyakran előfordulnak itt. Ha a furgon nem közvetlenül a zebra mellett áll, hanem néhány hellyel hátrébb, már az is jelentős takarást ad. A veszélyhelyzet harmadik forrása, hogy az út nem sík, hanem először emelkedik, aztán lejt, mintha a domb egyik oldalán lenne az autó, a másik oldalán a gyalogos és a dombtetőn állnak a parkoló autók.
Gondolom a szóba jöhető veszélycsillapító eszköz lehetne a 30-as sebességkorlát és a néhány parkolóhely megszüntetése a zebra előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sopron út 24

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére