Megoldott

Utánfutó a járdán

Ahogy a képen is látható, egy már a lomtalanításra váró utánfutó parkol pár napja a járdán igencsak közel az autókhoz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Evező u. 6

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [cid:image001.png@01D892B4.820DCA20]
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolnak a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére