Válaszra vár

Elfordult jelzőtábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő forgalmi jelzőtála elfordult, jelenleg rossz irányba mutat.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett táblát!

Pontos helyszín:
47.511682897717364, 19.038195828119008

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem József u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési tábla megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotú gomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére