Válaszra vár

Közlekedési tábla megdőlt

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen megdőlt a közlekedési tábla.
Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett tételt!

Pontos helyszín:
47.51023375101682, 19.03849274340607

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fő u. 73

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem József utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotú gomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére