Megoldásra vár

Rendszám nélküli autó

Tisztelt járókelők már egy ideje ott van hagyva ez piros személy gépjármű rendszám nélkül legyenek szívesek meg nézni és fel szólítani a közterület tárolásár

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ferenczy Márton

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésében foglalt területet, illetve a gépjárművet Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal Rendvédelmi Osztályán szolgálatot teljesítő közterület-f
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XX. kerület Rendvédelmi Osztály"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nissan Vanette Pesterzsébet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Vágóhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Suzuki Swift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Klapka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére