Válaszra vár

Hiányzó burkolat és rámpára folyt föld

Kedves Csapat!

A lépcső mellett kialakításra került egy rámpa is, amit jobban lehetne használni ha a föld nem takarná el a jelentős részét. Szeretném kérni az illetékeseket, hogy takarítsák le a földet és a lehullott leveleket, ágakat és pótolják a hiányzó elemeket a lépcső és rámpa teljes hosszában. A lépcső lenti végében hatalmas kátyúk is vannak, kérem szépen ezt is tegyék rendbe.

Köszönöm szépen a munkát előre is.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Diós árok 19c

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Nagyenyed utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    szétporladó aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rácz András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zirzen Janka utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kitaposott ösvény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Alsó Svábhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére