Megoldott

Túl rövid jelzőlámpa zebránál

Anonim Járókelő

A 6 sávos Üllői úti, a Páva utcánál lévő (Páva utca-Űllői út sarok) gyalogátkelőhely jelzőlámpája túl rövid ideig zöld, idős emberek egyáltalán nem érnek át, gyerekesek sem, fiataloknak is csak tempósan sikerül. Kimondottan veszélyes a 6 sávos úton!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, M4 54

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az a tény, hogy a gyalogosjelző tilosra vált, de a gyalogos még az úttesten tartózkodik, még egyáltalán nem jelent balesetveszélyt, hiszen ezután a járműforgalom nem kap szabad je
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    dudálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tömő utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére